Materiał z konkursów szkolnych i pozaszkolnych został opracowany przez panią Mariolę Hajdukowicz i panią Anitę Sankiewicz
Konkurs | Tytuł | Uczeń |
Konkurs ortograficzny dla klas 4 |
1. miejsce |
Anna Markiewicz kl. 4 f |
Konkurs ortograficzny dla klas 5 |
1. miejsce |
Milena Łapińska kl. 5 b |
Konkurs ortograficzny dla klas 6 |
1. miejsce |
Aleksandra Gorączka kl. 6 f |
Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” dla klas 4-6 |
Laureatka |
Aleksandra Gorączka kl. 6 f |
Szkolny Konkurs: „Śladami błędów ortograficznych” dla klas 4 |
1. miejsce |
Marta Kinowska kl. 4 a |
Szkolny Konkurs: „Lektury piątoklasisty” dla klas 5 |
1. miejsce |
Mikołaj Marczak kl. 5 d |
Szkolny Konkurs:„ Korzystamy z różnych źródeł informacji”dla klas 6 |
1. miejsce |
Adam Olkowski kl. 6 d |
Konkurs historyczny dla klas 4 „ Moja rodzina” |
wyróżnienie |
Aleksandra Czepulonis kl. 4 d |
Konkurs historyczny dla klas 5 „ Polska pierwszych Piastów” |
1. miejsce |
Weronika Jocz kl. 5 a |
Konkurs historyczny dla klas 6 „Mój Szczecin” |
1. miejsce |
Weronika Kaczmarek kl. 6 e |
Konkurs języka niemieckiego dla klas 5 |
1. miejsce |
Bartosz Wawrzonek kl. 5 b |
Konkurs języka niemieckiego dla klas 6 |
1. miejsce |
Aleksandra Gorączka kl. 6 f |
Konkurs czytania ze zrozumieniem - język niemiecki dla klas 5 |
1. miejsce |
Bartosz Wawrzonek kl. 5 b |
Konkurs języka angielskiego dla klas 4 |
1. miejsce |
Kinga Kowalczyk kl. 4 f |
Konkurs języka angielskiego dla klas 5 |
1. miejsce |
Michał Konieczny kl. 5 g |
Konkurs języka angielskiego dla klas 6 |
1. miejsce |
Magdalena Pokusa kl. 6 c |
Konkurs czytania ze zrozumieniem - język angielski dla klas 6 |
1. miejsce |
Agata Piskorz kl. 6 c |
Konkurs matematyczny dla klas 4 |
1. miejsce |
Jakub Sikora kl. 4 h |
Konkurs matematyczny dla klas 5 |
1. miejsce |
Mateusz Kulpa kl. 5 d |
Konkurs matematyczny dla klas 6 |
1. miejsce |
Kornelia Łukojć kl. 6 f |
Konkurs przyrodniczy dla klas 4 |
1. miejsce |
Piotr Pliszka kl. 4 g |
Konkurs przyrodniczy dla klas 5 |
1. miejsce |
Krzysztof Czepulonis kl. 5 a |
Konkurs przyrodniczy dla klas 6 |
1. miejsce |
Aleksandra Gorączka kl. 6 f |
Konkurs informatyczny dla klas 5 |
1. miejsce |
Dominika Kwaśny kl. 5 g |
Konkurs informatyczny dla klas 6 |
1. miejsce |
Zuzanna Brożek kl. 6 b |
Konkurs informatyczny dla klas 5„Graficzny projekt kartki świątecznej” |
1. miejsce |
Dominika Kwaśny kl. 5 g |
Konkurs informatyczny dla klas 6 „Graficzny projekt kartki świątecznej” |
1. miejsce |
Zuzanna Brożek kl. 6 b |
Konkurs Wiedzy Biblijnej dla kl. 4- Ewangelia św. Łukasza |
1. miejsce |
Marcin Machałowski kl. 4 f |
Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 4 |
1. miejsce |
Kinga Kowalczyk kl. 4 f |
Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 5 |
1. miejsce |
Aneta Szyntor kl. 5 g |
Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 6 |
1. miejsce |
Sara Soswa kl. 6 b |
Szkolny Konkurs Poezji Religijnej dla klas 4 |
1. miejsce |
Julia Bojczuk kl. 4 b |
Konkurs na palmę wielkanocną |
1. miejsce |
Beata Stroynowska kl. 6 g |
Konkurs plastyczny na plakat „Bezpieczne dzieci w sieci” |
wyróżnienie |
Marta Drożniewska kl. 5 g |
Konkurs plastyczny „Mój pies, mój kot” |
1. miejsce |
Michał Konieczny kl.5 g |
Konkurs |
Tytuł |
Uczeń |
III Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo daję” |
Etap rejonowy – reprezentacja |
Emilia Stańczyk kl. 6 b |
Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie |
Etap rejonowy- reprezentacja |
Paulina Siedlecka kl. 6 b |
Konkurs z Matematyki z Elementami Przyrody organizowany |
Laureatka |
Kornelia Łukojć kl. 6 f |
VIII Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie |
Finalistka |
Kornelia Łukojć kl.6 f |
I Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie |
Finalista |
Maciej Czerski kl. 6 f |
X Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie |
Finalistka |
Kornelia Łukojć kl. 6 f |
XVIII Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2009”
|
Laureat |
Kacper Drozdek kl. 4 h |
Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum „Sapientia” |
Etap rejonowy – reprezentacja |
Zuzanna Brożek kl. 6 b |
IX Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej |
Etap rejonowy – reprezentacja
|
Sara Białek kl. 5 b |
IX Dziecięcy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej organizowany przez SP nr 51 w Szczecinie |
2. miejsce |
Magdalena Pawlukiewicz kl. 6 g |
Międzyszkolny konkurs krasomówczy „Poznaj moje hobby” dla klas 4-6 organizowany przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w Szczecinie |
Klasy 5 3. miejsce |
Mikołaj Marczak kl. 5 d
Adam Olkowski kl. 6 d |
Konkurs recytatorski organizowany przez Gimnazjum nr 7 |
Etap rejonowy – reprezentacja |
Kacper Drozdek kl. 4 h |
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Olimpus” |
Laureatka |
Gabriela Hawro kl. 6 f |
IV Konkurs „Języki obce otwierają nam drzwi do Europy” organizowany przez Gimnazjum nr 23
|
Finalista |
|
X Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych miasta Szczecina organizowany przez SP nr 61 w Szczecinie |
4. miejsce |
Aleksandra Gorączka kl. 6 f |
Konkurs języka niemieckiego dla szkół podstawowych „Rund um das Haus” organizowany przez G 42 w Szczecinie |
Laureatka |
Gabriela Hawro kl. 6 f |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Maths in English” organizowany przez SP nr 42 w Szczecinie |
3. miejsce (drużynowo) |
Kornelia Łukojć kl. 6 f |
Przyrodnicze "triki" matematyki i informatyki konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Podstawowych nr 2 w Szczecinie |
1. miejsce |
Piotr Pliszka kl. 4 g |
XIV edycja konkursu wiedzy o Szczecińskim Parku Krajobrazowym „Puszcza Bukowa” |
7.miejsce |
Katarzyna Frąszczak kl. 6 e |
Święto Latawca organizowane przez spółdzielnię "Społem" oraz "Aeroklub Szczeciński" |
1. miejsce w kategorii latawców płaskich |
Kornelia Łukojć kl. 6 f |
Konkurs plastyczny „ Bezpieczna droga do szkoły” |
wyróżnienia |
Milena Balicka kl. 5 d |
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Podróż w przyszłość” |
2. miejsce |
Katarzyna Malicka |
Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży- Toruń 2008 |
prezentacja na wystawie |
Jakub Sikora kl. 4 h |
Konkurs plastyczny „ Szczecin - moje miasto” |
nagroda |
Piotr Szlendak kl. 4 f |
Konkurs plastyczny „ Alternatywne źródła energii” |
nagroda |
Michał Konieczny kl. 5 g |
Ogólnopolski konkurs twórczości plastycznej dzieci i młodzieży szkolnej |
reprezentacja szkoły |
Piotr Szlendak kl. 4 f |
Wojewódzki konkurs fotograficzny, rysunkowy i malarski „ Piękno przyrody i architektury Szczecina oraz najbliższej okolicy” |
Laureatka |
Milena Balicka kl. 5 d |
Zawody |
Tytuł |
Uczeń |
DZIEWCZĘTA |
||
Dzień Sztafet klas V i VI |
3. miejsce |
|
I Runda Ligi Biegowej SP klas V i VI |
1. miejsce |
|
Sztafetowe biegi przełajowe SP - Mistrzostwa Szczecina |
3. miejsce |
|
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej |
|
|
Turniej Piłki Ręcznej w Dębnie pn. „Duety zaprzyjaźnionych szkół” |
|
|
Bałtycki Turniej Piłki Ręcznej klasy VI |
1. miejsce |
|
CHŁOPCY |
||
Dzień Sztafet klas V i VI |
1. miejsce |
|
I Runda Ligi Biegowej SP kl. V i VI |
2. miejsce |
|
Mistrzostwa Szczecina w Piłce Ręcznej kl. V |
3. miejsce |
|
Turniej Piłki Ręcznej kl. IV – zasięg regionalny |
3. miejsce |
|
Sztafetowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Województwa |
1. miejsce |
|
Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej kl. IV |
4. miejsce |
|
Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Szczecina w SP 37 klasy V |
3. miejsce |
|
Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez SP 16 |
|
|
Biegi przełajowe w Tychowie - finał wojewódzki |
1. miejsce |
Łukasz Adamczyk kl. 6 b |
Halowy Turniej Piłki Nożnej – zorganizowany przez klub Arkonia Szczecin |
2. miejsce |
|
Rozgrywki orlików kl. IV – faza grupowa |
1. miejsce |
|
Rozgrywki trampkarzy kl. V i VI ( runda jesienna) |
7. miejsce |
|