Drodzy Uczniowie klas 4-6!

Zwracam się do Was z propozycją czytania opowiadań (krótkich! najlepiej z ilustracjami) w oddziałach przedszkolnych. Podobnie, jak to miało miejsce w ubiegłym roku, organizuję program pt. „Poczytajki dla najmłodszych”. Na zdjęciu poniżej niezastąpiona klasa 6C Czytali Hania, Natalia, Dawid, Igor i Tymek.

Czytaj więcej: Poczytajki dla najmłodszych

26 maja obchodzimy piękne święto! Jest to Dzień Matki! Pamiętajcie o swoich ukochanych mamach… Bo, jak napisała Joanna Papuzińska „nasza mama czarodziejka”- to chyba o każdej z mam:)
(Warto przypomnieć sobie tę piękną lekturę)

Viktoria Shcherba opisała swoją ulubioną książkę. Jest nią "Dziewczynka z szóstego księżyca" autorstwa Moony Witcher.

Może recenzja Viktorii zainspiruje Was do sięgnięcia po tę książkę?

Czytelnia szkolna to miejsce, gdzie nie tylko czytamy lektury i odrabiamy prace domowe. Jest ona także miejscem spotkań niezwykłych uczniów, którzy pasjonują się grą w szachy, warcaby, wykazują niezwykłe zdolności plastyczne. To miejsce, gdzie w spokoju i miłej atmosferze możemy pobyć razem.

PS Filip Pietraszkiewicz jest autorem niezwykłego rysunku rodem z "Władcy Pierścieni"