8 lutego br odbył się Finał Mistrzostw Szczecina w Mini Piłkę Ręczną Chłopców, w którym wzięły udział cztery najlepsze zespoły w mieście po rundzie zasadniczej: Szkoła Podstawowa nr 55, Szkoła Podstawowa nr 71 i dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 37.Jest nam niezwykle miło poinformować, iż szóstoklasiści, podopieczni p. Artura Jerleckiego zajęli 2. miejsce, zaś ich młodsi koledzy, uczniowie klasy V trenowani przez p. Artura Rykaczewskiego zajęli miejsce 4. Mecze były niezwykle emocjonujące i dramatyczne.

Czytaj więcej: Sport. Wielkie emocje w finale Mistrzostw Szczecina w Mini Piłkę Ręczną chłopców.

4 lutego odbył się dzielnicowy etap Małego Konkursu Recytatorskiego. Reprezentanci naszej szkoły: Maja Krzemień kl. 2g została laureatką w kategorii klas 1-3 a Bartosz Wocial kl. 5d zdobył tytuł laureata w kategorii klas 4-6. Będą oni reprezentować szkołę w etapie rejonowym konkursu.

Serdecznie gratulujemy.

2 lutego odbył się szkolny konkurs przyrodniczy dla klas 6. Zwycięzcy konkursu będą reprezentować szkołę 16 lutego w konkursie Przyrodnikorganizowanym przez V LO w Szczecinie. Nasza reprezentacja to: Łukasz Herbut kl. 6 f, Kajetan Pojałowski kl. 6 b, Adam Grabowski kl. 6 c.

Serdecznie gratulujemy!

31 stycznia 2012 r. grupa uczniów z zespołu wokalnego "Wesołe nutki", pod opieką p. Beaty Bogusz zwiedziła studio nagrań Polskiego Radia Szczecin, przy ul. Niedziałkowskiego. Cel ich wizyty był jednak nieco inny... Po raz pierwszy w historii szkoły, a chyba też po raz pierwszy w życiu każdego z tych młodych ludzi nagrano w prawdziwym studio nagrań hymn szkoły. Profesjonalne wykonanie, fachowa opieka p. Beaty Bogusz oraz wspaniała obsługa pozwoliła na dopracowanie i piękne wykonanie naszego hymnu...

Czytaj więcej: Nagranie hymnu szkoły

Piątek 13-go okazał się szczęśliwy dla laureatów konkursu „Zemsta Logopedy”, pielęgnującego poprawność wypowiadania się, i tak:

I MIEJSCE:
KLASY I: OLWIER ŁUKASZEWSKI I E
KLASY II: AMELIA CZARNOTA II G
KLASY III: KAROLINA GADOMSKA III C
Nagrody uczniowie otrzymają podczas apelu kończącego rok szkolny.

WYRÓŻNIENIA:
KLASY I: KACPER KOZŁOWSKI I B, MACIEJ PĘKAŁA I F
KLASY II: OLA MILTYK II B, FILIP HENDRYK II F
KLASY III: KAROLINA GUT III E
Dyplomy i niespodziankę wręczy organizator konkursu pani Katarzyna Karpina w pierwszym tygodniu po feriach.

BYLIŚCIE WSPANIALI I SERDECZNIE GRATULUJEMY! Organizator konkursu p. K. Karpina, p. logopeda W. Szymańska