Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

tel.+48-91-852-20-93

RODO-informacje

Dnia 23.05.2014 r. na pływalni Floating Arena w Szczecinie odbyły się Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w pływaniu szkół podstawowych klas I - IV. Naszą szkołę reprezentowało 26 uczniów, w zawodach tych zdobyliśmy wiele medali:

Miłosz MĄDRZAK   z klasy IIa zajął I miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym, Mateusz KONDRACKI z klasy IIIa zajął III miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym, Julia FILOCHA z klasy  IVc zajęła I miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym, Radosław ROGOZIŃSKI z klasy IVf zajął I miejsce na dystansie 25 m style dowolnym, Miłosz MAGDZIAK z klasy IVf zajął I miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym, Patryk OSTOLSKI z klasy IVf zajął II miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym, Mateusz GRABSKI z klasy IVf zajął III miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym, Oliwia ŁOKIETEK z klasy IVf  zajęła III miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym, Agata TROSZCZYŃSKA z klasy IVf zajęła IV miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym. Nasi zawodnicy zajęli również I miejsce w sztafecie na dystansie 6 x 25 m stylem dowolnym. Należy zaznaczyć, że była to bardzo duża impreza sportowa, w której uczestniczyło ponad 500 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe.

Opiekunowie Bożena MACIKOWSKA  oraz Robert SEKUŁA gratulują wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników w pływaniu.