Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

tel.+48-91-852-20-93

RODO-informacje

Co roku, już od 17 lat w styczniu w naszej szkole rozgrywany jest turniej piłki ręcznej, w którym biorą udział chłopcy z klas V i VI. Jest nam niezwykle miło poinformować, iż w XVII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Szczecina Memoriale Krystyny i Łukasza Kalczyńskich rozgrywanym w dniach 13- 15 stycznia 2012 r. nasze dwa zespoły zajęły miejsca na podium. Chłopcy z kl. V trenowani przez p.

ArturaRykaczewskiego zajęli 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej, zaś podopieczni p. Artura Jerleckiego, szóstoklasiści zajęli miejsce 1. Jest to w pewnym sensie historyczny sukces, gdyż jeszcze nigdy nie mieliśmy dwóch zespołów na podium.

W Turnieju wzięło udział 280 zawodników z 23 drużyn, 11 zespołów w kat. kl. V i 12 drużyn kl. VI. W piątek 13 stycznia, punktualnie 0 12.30 rozpoczął się Turniej. W uroczystości otwarcia wzięli udział: Zastępca Dyrektora Wydziału Sportu i Turystyki UM p. Dariusz Horniak, Dyrektor WSZS
p. Marcin Kuduk, pp. Adam Kalczyński i Dariusz Pietrzak, Dyrektor SP 37 p. Janusz Cymerman oraz panie wicedyrektor pp. Izabela Pałasz, Karina Kopczyńska- Janiszewska, Beata Ściężor. W czasie otwarcia minutą ciszy uczczono pamięć Krystyny i Łukasza Kalczyńskich, delegacja uczniowska złożyła kwiaty. Ponadto wystąpił zespół ze Studia Tańca "Rytmix". Po oficjalnym otwarciu Turnieju przez pana Dyrektora przystąpiono do gier.