Zapraszam uczniów klas I-III do udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologia w moim domu. Konkurs dotyczy zwyczajów ekologicznych panujących w domu ucznia - autora pracy konkursowej.

1.Uczniowie przygotowują prace indywidualnie w kategoriach: praca plastyczna (plakat - format do A3 lub komiks - formy płaskie), praca multimedialna (film, nagranie piosenki, wywiad, reportaż, prezentacja), praca literacka (forma dowolna np. wiersz, opowiadanie).

2.Dopuszcza się prace przygotowane w zespole dwuosobowym.

3.Czas trwania filmu, wywiadu, reportażu - 2 minuty.

4.Czas trwania piosenki, fotoreportażu - 2 minuty.

5.Prezentacja multimedialna wykonana w programie PowerPoint (do 15 slajdów, odtwarzanie automatyczne, podanie bibliografii wykorzystanych źródeł - w tym adresów stron internetowych).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: przygotowanie przez ucznia pracy konkursowej, dołączenie do pracy:

- Karty zgłoszenia przyklejonej do pracy plastyczno-technicznej lub literackiej

- Zgody rodzica/opiekuna prawnego niepełnoletniego autora pracy na uczestnictwo w konkursie oraz przetwarzanie danych osobowych

- Zgody rodzica/opiekuna prawnego niepełnoletniego autora pracy na rozpowszechnianie wizerunku

- Zgody rodzica/opiekuna prawnego niepełnoletniego autora pracy na rozpowszechnianie nadesłanej pracy

- Klauzuli informacyjnej dla uczestników, rodziców/opiekunów prawnych niepełnoletnich uczestników

- Oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego niepełnoletniego autora pracy o zapoznaniu się z regulaminem Konkursu oraz klauzulą informacyjną.

Druki do pobrania w sali 106 lub świetlicy 202.

Prace należy składać do dnia 18 listopada 2022 r. w sali 106 lub świetlicy 202

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE