Spotkanie celem zakwalifikowania do klasy dwujęzycznej z językiem angielskim odbędzie się dnia 12 maja o godz. 16:15, w auli (dziecko przynosi ołówek, klej i nożyczki).

Spotkanie celem zakwalifikowania do klasy sporty wodne odbędzie się 12 maja o godz.16.15, w auli (przygotowujemy dla dziecka strój sportowy ).  W klasie I sporty wodne są jeszcze wolne miejsca, ale dziecko musi wziąć udział w spotkaniu celem zakwalifikowania .

Ze względu na wolne miejsca istnieje możliwość zapisania dziecka do klasy z językiem niemieckim, do klasy lingwistycznej oraz do klasy artystycznej bez konieczności udziału w spotkaniu celem zakwalifikowania do w/w klas. O przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszenia.

Zapisy w sekretariacie.

Harmonogram rekrutacji do szkoły podstawowej

Terminy dotyczące przyjęć do oddziałów klas pierwszych  szkół publicznych:

od 2 marca 2015 r.
do  31 marca 2015 r.

Składanie  wniosków / zgłoszeń przez kandydatów (do nie więcej niż dwóch wybranych szkół podstawowych + szkoła podstawowa obwodowa)

20 kwietnia 2015 r.

Ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów klasy pierwszej szkoły podstawowej

od 21 kwietnia 2015 r.
do 24 kwietnia 2015 r.

złożenie przez rodziców rezygnacji z nauki, niezłożenie rezygnacji oznacza wolę nauki w danej szkole

27 kwietnia 2015 r.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do danej szkoły podstawowej

Profile klas I (planowane) w roku szkolnym 2015/16: z rozszerzonym j. angielskim, z rozszerzonym j. niemieckim, lingwistyczna z j. angielskim i j. hiszpańskim, artystyczna, z rozszerzonym wf – sporty wodne, ogólne.

UWAGA RODZICE PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW - ZMIANA TERMINU SPOTKAŃ CELEM ZAKWALIFIKOWANIA DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ ANGIELSKIEJ ORAZ KLASY SPORTY WODNE!

Spotkanie celem zakwalifikowania do klasy sporty wodne odbędzie się 12 maja o godz.16.15, w auli (przygotowujemy dla dziecka strój sportowy).  W klasie I sporty wodne są jeszcze wolne miejsca, ale dziecko musi wziąć udział w spotkaniu celem zakwalifikowania .

Zapisy w sekretariacie.

Uwaga rodzice przyszłorocznych uczniów klas pierwszych!

Zebranie informacyjne dotyczące organizacji pracy w roku szkolnym 2015/2016 odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 17.00

Lista uczniów klasy pierwszej dwujęzycznej angielskiej zostanie wywieszona 15 czerwca (przy sekretariacie).

Informujemy, że są wolne miejsca w klasach pierwszych: dwujęzycznej lingwistycznej niemieckiej, artystycznej oraz sporty wodne.

Informacji na temat klas pierwszych udziela wicedyrektor Beata Ściężor.

Dnia 27 sierpnia o godzinie 17.00 zapraszamy razem z dziećmi na spotkanie z wychowawcami klas. Listy uczniów kl. 1 wywieszone są przy sekretariacie.