W dniach 16 -17 czerwca 2015 r. odbył się kolejny, już XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców na Trawie. Uczestnicy turnieju rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Wśród najmłodszych zawodników nasza drużyna w składzie: Martyna Andryszek, Oliwia Gibała, Oliwia Hau, Julita Hanc, Zuzanna Kowalik, Nicola Kwiatkowska, Aleksandra Miltyk, Julia Sendel, Oliwia Łokietek, Wiktoria Wartoń, Martyna Leszczyńska, Wanessa Tkaczyk, Klaudia Tomczyk, Nina Witkowska, trener p. Wioleta Bergiel, wywalczyła 3 miejsce.

W turnieju zwyciężyła drużyna dziewcząt SP 55, a drugie miejsce zajęła ekipa dziewcząt SP 51. Zespoły, które uplasowały się na trzech pierwszych miejscach otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale.